Nazwa forum

Opis forum


#16 2009-04-29 19:27:19

Bruner_21

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-29
Posty: 23
Punktów :   

Re: Skarbiec

Wiśnia pamietaj że możesz najpierw sprzedać swój stary miecz i wtedy nei musisz tak dużo zbierać. Zakon oczywiście pomoze w miare możłiwości. Pamiętajmy tylko zeby zachować jakąs kolejność, zeby nie było kłótni na temat pieniędzy.
Mam taki pomysł ze jeśłi będziemy cośspzredawać to możemy naszym słabszym kolegom. Jeśłi np Stoki zbiera za zbroje to starą moze spzredać komuś z nas z niższym levelem. Wtedy pieniadze wypłąci się słabszemu, ten kupi zbroje starszą od Stokiego a wtedy Stoki kupi nową. Oczywiście też dostanie pieniądze z zakonu. Ten sposó będzie najbezpieczniejszy. A członkowie zakonu będo coraz silniejsi. No i skorzystamy dwukrotnie:)

Offline

 

#17 2009-04-29 19:54:06

morris73

Użytkownik

1481
Call me!
Zarejestrowany: 2009-04-29
Posty: 19
Punktów :   

Re: Skarbiec

nielubie rozmow na temat pieniedzy bo rodzi on tylko niesnaski. w domu od kasy mam zone a ja jestem od ich zarabiania, w firmie mam ksiegowa a ja jestem od tego zeby zarabiac. proponuje i tutaj powolac skarbnika ktorego obdarzymy zaufaniem,a my badzmy od zarabiania.

czytalem caly ten watek i troszke zdziwiony jestem bo 5k na miecz mozna zarobic w ciagu 12h grabiezy. trzeba tylko robic sobie liste farm z opisem o ktorej sie atakowalo i ile sie na takim typie zarobilo.
do tego kazde 100g zagrabione natychmiast zamienia sie na eliksir.
kolejna uwaga to to ze zbierajac trzeba robic SF czyli atakowac conajmniej raz na godzine,wtedy nikt nas niemoze zaatakowac ani ukrasc nam tego co mamy. gdy mamy juz 60 flakonow wystawiamy je na bazarku po 89g. sprzedamy je w dzien w okolo 40-80 minut i juz mamy 4800 na miecz.

niepisze teraz o dodatkowej kasie z hazardu ,ale nierobie tego celowo bo w wekend zrobie cos w rodzaju poradnika jak grac zeby wygrac w kubki.

co do skarbca to jestem za tym zeby kazdy wplacal caly czas pieniadze,bo ulatwi to nam tylko zycie.
ale niezapominajmy tez o tym ze pieniadze sa jak wszy-raz sa a raz ich niema

to tyle co mam w tej materii do powiedzenia.
pozdrawiam morris.

Offline

 

#18 2009-04-30 10:43:19

Bruner_21

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-29
Posty: 23
Punktów :   

Re: Skarbiec

Ze swojej strony chciałbym dodać, że graczowi nie można wypłacić wiecej pieniędzy niż sam zarobił. To dość istotny fakt, chciałbym aby wszyscy zdali sobie z tego sprawę.
Co do skarbnika pieniędzy nie może wypłacić nikt poza Marszałkiem i Mistrzem. Choć przyznam, ze skarbnik by się przydał. Całkowicie popieram morrisa. Gdyby jedna osoba dbała o skarbiec nie byłoby problemu. To musi być ktoś odpowiedzialny.

Offline

 

#19 2009-04-30 13:29:28

Janos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: Skarbiec

dobry pomysł ale zobaczymy jak to w praktyce będzie dzałać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwefight.pun.pl www.polskieforumyt2game.pun.pl www.mmcenter.pun.pl www.theenemy.pun.pl www.shinobi-world.pun.pl