Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-04-29 18:29:53

Bruner_21

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-29
Posty: 23
Punktów :   

O Nas

Niech każdy powie coś o sobie. Tu mozemy pogadać o tym kim jesteśmy co robimy i w ogóle o pierdołach. Nieoficjalnie taki off-topic. Przyda się dział gdzie nie będzie żadnego formalizmu, tylko troche żartów i swobody.

Offline

 

#2 2009-05-04 16:37:11

Rann-Karak

Nowy użytkownik

3448594
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: O Nas

No dobra... więc może parę słów o sobie, rzeczywiście.

Marek, Wrocław, 23 lata. Zainteresowania i hobby: historia, religia, militaria, ASG, survival, ratownictwo przedmedyczne. Stary harcerz, można powiedzieć. Preferowana muzyka: raczej ciężkie brzemienie, rock i metal (choć obok tego i Kaczmarski czy Mozart). Pewne umiejętności własne w tym zakresie - konkretniej gitara Ponadto gry fabularne (koło 11 lat doświadczenia w różnych systemach, jako gracz i MG/DM/Narrator), bitewne (nieco LOTR, WFB, W40K) i karciane (właściwie to głównie M:tG). Literatura: różna. Od fantastyki/fantasy a la Tolkien, Sapkowski czy Salvatore przez historyczną literaturę faktu (Suworow, Ambrose, Zumbach) po czysto akademickie opracowania w stylu Leigha i Lincolna. Tylko mdłej papki pokroju Coehlo nie trawię


"Live for nothing... or die for something. Your call."

Offline

 

#3 2009-05-04 16:57:26

stoki

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-29
Posty: 13
Punktów :   

Re: O Nas

To ja bede 2

Janek, Jaworzno . 14 lat ,  1 gim. (jestem chyba najmłodszy ) Zainteresowania Sportowe głównie piłka nożna (trenuje w klubie) . Doświadczenia w tego typu grach mam dosyc małe gram od ponad roku . Gram w plemiona mam na 25 ś . ponad 150 tys. punktów .  Na HW siedzę dosyć często .  Chyba wystarczy

Offline

 

#4 2009-05-04 17:29:17

Cyg

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-29
Posty: 7
Punktów :   

Re: O Nas

Hat hat, to teraz ja, w ramach inauguracyjnego posta.

Jestem chlopcem, mam 16 lat, ostatnio w spowiedzi bylem na Swieto Wiosny 2005 (wiecej grzechow nie pamietam ).

Chodze do 1 liceum, profil humanistyczny (dla tych, co uwielbiaja sie opier****ć ), mieszkam w Tychach iiii moj typ na enneagramie to 5w4! Oprocz tego juz chyba hmmm nic. Zazwyczaj jestem marudny i pluje jadem, nie umiem wyjsc z depresji (ja i moje humory jestesmy juz oddzielnymi organizmami) i ogolnie jestem strasznie upierdliwy.

Aha! Tak jak Marek lubie pograc (choc ostatnio coraz rzadziej...) w M:tg, ale tylko towarzysko.

PS Rann-Karak - napisales, ze interesujesz sie religia. W jakim kontekscie? Napisz no dokladniej, bo chyba pierwszy raz natrafilem na takie cos na growym forum.

Ostatnio edytowany przez Cyg (2009-05-04 17:32:47)

Offline

 

#5 2009-05-04 18:06:20

Bruner_21

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-29
Posty: 23
Punktów :   

Re: O Nas

Nie wypada aby nie przedstawił się Marszałek zakonu.
Mam na imię Damian. Mam 21 lat. Studiuję matematykę na Uniwersytecie Wrocławskim. Specjalizuję się w zastosowaniach rachunku prawdopodobieństwa i statystyki. Moje hobby: szachy, muzyka (rock progresywny, muzyka klasyczna). Lubię odpocząć od nauki i dobrze się zabawić. Jeśłi chodzi o religię - ateista. Chętnie podyskutuję. Mieszkam we Wrocławiu. Utrzymuję się na własną rekę. Realista.

Offline

 

#6 2009-05-04 18:16:12

Rann-Karak

Nowy użytkownik

3448594
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: O Nas

Coś więcej? Proszę bardzo

Ogółem, w największym skrócie... nie jestem katolikiem, a nazwanie mnie chrześcijaninem sensu stricte też mija się z prawdą. Ot, taki sobie nieco agnostyk, na szali wiary nieco bardziej w kierunku ateizmu ukierunkowany.

O co zaś chodzi z tymi zainteresowaniami? Nie potrafię wyjaśnić źródeł, skąd to się wzięło. Może to kwestia pociągu do nieznanego i niewytłumaczalnego? Upraszaczając - jedni mają UFO, ja mam Świętego Graala.

Przede wszystkim - czytam. Dużo. Biblia w kilku wersjach (Praska, King James, Tysiąclecia), księgi gnostyckie (czy jak kto woli - apokryfy), wyciągi z Koranu, opracowania i księgi hinduskie, taoistyczne, muzułmańskie. Stare legendy, mitologiczne podania i wierzenia - od Odyna i Valhalli, przez Peruna i ognie Beltane, po Zeusa i podróż Odysa. Do tego opracowania religioznawcze i Discovery Channel

Po drugie - dyskutuję. Uwielbiam zbijać cudze argumenty, rozszerzać pole widzenia i zmuszać do włączenia mózgu i pomyślenia nad rzeczami przyjętymi za pewniki. Dyskutuję z katolikami, świadkami Jehowy, judejczykami, mahometanami. Zawsze spokojnie i bez emocji, ale i zawsze z jakimś wytrychem.

Zbierając to do kupy - po prostu poszerzam własną jak i cudzą wiedzę o religiach świata

Jakoś tak szczególnie rpzypadł mi do gustu temat templariuszy, legend arturiańskich i Świętego Graala. Spokojnie - na długo przed tym, jak Dan Brown napisał swoją książkę. Jak ktoś będzie chciał na ten temat podyskutować, to zapraszam...


"Live for nothing... or die for something. Your call."

Offline

 

#7 2009-05-04 18:35:41

Cyg

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-29
Posty: 7
Punktów :   

Re: O Nas

Rann-Karak napisał:

Coś więcej? Proszę bardzo

Ogółem, w największym skrócie... nie jestem katolikiem, a nazwanie mnie chrześcijaninem sensu stricte też mija się z prawdą. Ot, taki sobie nieco agnostyk, na szali wiary nieco bardziej w kierunku ateizmu ukierunkowany.

O co zaś chodzi z tymi zainteresowaniami? Nie potrafię wyjaśnić źródeł, skąd to się wzięło. Może to kwestia pociągu do nieznanego i niewytłumaczalnego? Upraszaczając - jedni mają UFO, ja mam Świętego Graala.

Przede wszystkim - czytam. Dużo. Biblia w kilku wersjach (Praska, King James, Tysiąclecia), księgi gnostyckie (czy jak kto woli - apokryfy), wyciągi z Koranu, opracowania i księgi hinduskie, taoistyczne, muzułmańskie. Stare legendy, mitologiczne podania i wierzenia - od Odyna i Valhalli, przez Peruna i ognie Beltane, po Zeusa i podróż Odysa. Do tego opracowania religioznawcze i Discovery Channel

Po drugie - dyskutuję. Uwielbiam zbijać cudze argumenty, rozszerzać pole widzenia i zmuszać do włączenia mózgu i pomyślenia nad rzeczami przyjętymi za pewniki. Dyskutuję z katolikami, świadkami Jehowy, judejczykami, mahometanami. Zawsze spokojnie i bez emocji, ale i zawsze z jakimś wytrychem.

Zbierając to do kupy - po prostu poszerzam własną jak i cudzą wiedzę o religiach świata

Jakoś tak szczególnie rpzypadł mi do gustu temat templariuszy, legend arturiańskich i Świętego Graala. Spokojnie - na długo przed tym, jak Dan Brown napisał swoją książkę. Jak ktoś będzie chciał na ten temat podyskutować, to zapraszam...

Hah! Niezle. Ja w tych kwestiach pozostaje ignorantem - nie mam ochoty maczac sie w tych zabobonach, choc mam wielki szacunek dla naszych pierwotnych wierzen i drazni mnie, ze do tradycji naszych praojcow dorabia sie zydowskie historyjki, jak np: ta ze 'smingusem'. Autentycznie w podstawowce mnie uczono, ze w ten dzien oblewamy sie woda dzieki jakims zydom, ktorych polewano woda 'bo o costam sie buntowali'. (nie pamietam juz dokladnie o co chodzilo - stare czasy)
Swoja droga, jesli ktos gdzies trafi na ta propagandowa bajeczke, to bede wdzieczny za zrodlo.

Offline

 

#8 2009-05-04 19:42:23

Rann-Karak

Nowy użytkownik

3448594
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: O Nas

Cyg napisał:

Autentycznie w podstawowce mnie uczono, ze w ten dzien oblewamy sie woda dzieki jakims zydom, ktorych polewano woda 'bo o costam sie buntowali'. (nie pamietam juz dokladnie o co chodzilo - stare czasy)
Swoja droga, jesli ktos gdzies trafi na ta propagandowa bajeczke, to bede wdzieczny za zrodlo.

Taaa... trochę pomieszałeś. Ale OK, wierzę, że to było dawno

"Niektórzy twierdzą, że zwyczaj wzajemnego oblewania się wodą w Poniedziałek Wielkanocny pochodzi z Jerozolimy, gdzie przeciwnicy chrześcijaństwa mieli jakoby przy pomocy wody rozpędzać wiernych, zbierających się w celu rozpamiętywania zmartwychwstania Chrystusa." - http://www.tradycje.wielkanocne.pl/smig … us-dyngus/

Ale to co najmniej naciągane... święto jest wybitnie słowiańskie. Co ciekawe, ma miejsce na krótko przed Nocą Walpurgii


"Live for nothing... or die for something. Your call."

Offline

 

#9 2009-05-04 19:48:20

Quarches

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-29
Posty: 7
Punktów :   

Re: O Nas

Siemka. Ja rowniez tak jak Bruner_21 i Rann-Karak mieszkam we Wrocławiu. Mam 14 lat i chodze do gimnazjum(klasa o profilu fizycznym(fizyka, a nie w-f ).
Słucham prawie wszystkeigo (oprocz techno) oraz sam gram na fortepianie i trąbce w szkole muzycznej. Lubie grac  w gry typu holy-war i CS. Odnosnie religii to jestem ochrzczony i mam komunie ale jakos nie wieze w Boga. THE END

Offline

 

#10 2009-05-04 20:48:28

Cyg

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-29
Posty: 7
Punktów :   

Re: O Nas

Rann-Karak napisał:

Cyg napisał:

Autentycznie w podstawowce mnie uczono, ze w ten dzien oblewamy sie woda dzieki jakims zydom, ktorych polewano woda 'bo o costam sie buntowali'. (nie pamietam juz dokladnie o co chodzilo - stare czasy)
Swoja droga, jesli ktos gdzies trafi na ta propagandowa bajeczke, to bede wdzieczny za zrodlo.

Taaa... trochę pomieszałeś. Ale OK, wierzę, że to było dawno

"Niektórzy twierdzą, że zwyczaj wzajemnego oblewania się wodą w Poniedziałek Wielkanocny pochodzi z Jerozolimy, gdzie przeciwnicy chrześcijaństwa mieli jakoby przy pomocy wody rozpędzać wiernych, zbierających się w celu rozpamiętywania zmartwychwstania Chrystusa." - http://www.tradycje.wielkanocne.pl/smig … us-dyngus/

Ale to co najmniej naciągane... święto jest wybitnie słowiańskie. Co ciekawe, ma miejsce na krótko przed Nocą Walpurgii

Ha! Cos takiego. My mielismy jeszcze do tego rysunki oblewajacych sie zydow. Z perspektywy siedmiolatka byla to strasznie wazna sprawa, a teraz smieje sie z siebie samego, bo ja to wzialem wtedy za pewnik.

Ostatnio edytowany przez Cyg (2009-05-04 21:06:43)

Offline

 

#11 2009-05-04 23:54:02

rexpaw

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 9
Punktów :   

Re: O Nas

Paweł z Lubina wiosen 35 i widze że w doborowym ateistyczno-racjonalistycznym towarzystwie. Antyklerykał i ateista. Co jeszcze - zainteresowania: Historia ale nie ta oficjalna szkolna raczej staram się wyszukiwać własne źródła i wyciągać własne wnioski- ostatnio z braku czasu dziedzina troche zapuszczona. Troche sportu i ulubione hobby spacery w górach. Nie ma to jak wyjść na szlak o 8.00 i po parunastu kilometrach ze wspaniałymi widokami usiąść przy ognisku z kiełbaską w jednej i zimnym piwkiem w drugiej ręce.

Ostatnio edytowany przez rexpaw (2009-05-06 10:03:12)

Offline

 

#12 2009-05-05 02:41:47

morris73

Użytkownik

1481
Call me!
Zarejestrowany: 2009-04-29
Posty: 19
Punktów :   

Re: O Nas

jam Morris
34 sezony na karku,warszawa. ukochane miasto-wroclaw.
tak jak rexpaw jestem antyklerykalem,co niezmienia faktu ze jestem bardzo wierzacy w siebie samego.
jestem podruznikiem OOBE i do tego zatwardzialym alkocholikiem.
gram codziennie min 12h/24
z muzy stawiam na wlasną - gram na gitarze i pisze wlasne texty.
mam 3 synow i czekam teraz na corke- w lipcu sie ma urodzic
zawodowo jestem alpinista ale to jest akorat nieistotne w HW

ps. w zyciu osobistym nawet zlotowki niewrzucilem do automatu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskieforumyt2game.pun.pl www.wwefight.pun.pl www.mmcenter.pun.pl www.shinobi-world.pun.pl www.e-margonem.pun.pl